Data Science in Smart City (Winter 2022/2023): Difference between revisions
| Line 94: | Line 94: | ||
| align="left" | 21.02.2023 | | align="left" | 21.02.2023 | ||
| Final Presentation | | Final Presentation | ||
|- | |||
| align="left" | 27.02.2023 | |||
| Final report submission | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||