Advanced Computer Networks (Summer 2020): Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 100: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
| align="right" |28.05.2020 | | align="right" |28.05.2020 | ||
| | | Summary | ||
| Hannes Tschofenig | | Hannes Tschofenig | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| align="right" |02.06.2020 | |||
| Oral Exam | |||
| Hannes Tschofenig | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| align="right" |04.06.2020 | |||
| Oral Exam | |||
| Hannes Tschofenig | |||
|} | |} | ||