151
edits
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| 9:00AM -- 9:30AM | | 9:00AM -- 9:30AM | ||
| Ander Schiavella | | Ander Schiavella | ||
| Sripriya | | Sripriya | ||
|- | |- | ||
| | | 9:30AM -- 10:00AM | ||
| Fabio Sortino | | Fabio Sortino | ||
| Sripriya | | Sripriya | ||
|- | |- | ||
| | | 10:00AM -- 10:30AM | ||
| Hargun Sandhu | | Hargun Sandhu | ||
| Enhuan | | Enhuan | ||
|- | |- | ||
| | | 10:30AM -- 11:00AM | ||
| Tran, Thi Ngoc Han | | Tran, Thi Ngoc Han | ||
| Abhinandan | | Abhinandan | ||
|- | |||
| 11:00AM -- 11:30AM | |||
| Yasir Sohail | |||
| Tao | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 94: | Line 86: | ||
| Mayutan | | Mayutan | ||
|- | |- | ||
| 3:00PM -- 3: | | 3:00PM -- 3:10PM | ||
| Break | |||
|- | |||
| 3:10PM -- 3:40PM | |||
| Georgios Kaklamanos | | Georgios Kaklamanos | ||
| Mayutan | | Mayutan | ||
|- | |- | ||
| 3: | | 3:40PM -- 4:10PM | ||
| Vaibhav Kasturia | | Vaibhav Kasturia | ||
| Enhuan | | Enhuan | ||
|- | |- | ||
| 4: | | 4:10PM -- 4:40PM | ||
| Kalyani, Rishita | | Kalyani, Rishita | ||
| Abhinandan | | Abhinandan | ||
|- | |- | ||
| 4: | | 4:40PM -- 5:10PM | ||
|Bhabajeet Kalita | |Bhabajeet Kalita | ||
| Abhinandan | | Abhinandan |
edits